مرکز علمی-کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی- اخبار مرکز
پیام سرکار خانم رجبی، به مناسبت روز ۱۳ آبان

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/8/13 | 


پیام سرکار خانم رجبی، به مناسبت روز ۱۳ آبان
 
سرکار خانم رجبی، سرپرست مرکز آموزش علمی- کاربردی پیشتازان آیین زندگی در پیامی یاد و خاطره شهدای ۱۳ آبان را گرامیداشت .
به گزارش روابط عمومی مرکز، متن این پیام بدین شرح است:
سیزدهم آبان هر سال یاد آور سه جوشش برخاسته از دانش و بینش در جریان نهضت بزرگ اسلامی مردم ایران در مقابل ظلم، استبداد و استکبار است.
شهادت دانش آموزان ایرانی در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ در راه بیان خواسته های برحق ملت ایران در محوطه دانشگاه تهران نشان داد که استبداد و ظلم ضد دانش و آزادگی است و دانش برخاسته از ایمان محصلان ایرانی حکومت استبدادی وابسته را به عجز می کشاند. و همچنین دانشجویان مسلمان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸ با تسخیر لانه جاسوسی نشان دادند که دانش، بینش و ایمان انقلابی می تواند بزرگترین دشمنان نظام و انقلاب را به زانو در آورد.
این تجربه گران سنگ استبداد و استکبار ستیزی، تکلیف سنگینی بر دوش اصحاب علم و دانش و دانشگاهیان و دانش آموزان ایران اسلامی می نهد و بر ما واجب می سازد که با تکیه بر تعهد، کسب تخصص و دانش برخاسته از ایمان، مسیر مقدس امام راحل و شهدای راه استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی را ادامه دهیم.
اینجانب به نمایندگی از استادان، دانشجویان و همکاران مرکز آموزش علمی کاربردی پیشتازان آیین زندگی این روز بزرگ را گرامی می دارم و از همه دانشجویان و استادان این مرکز آموزشی تقاضا دارم که با تلاش بیشتر در راه علم اندوزی و دانش افزایی پرچم استبداد و استکبار ستیزی را بر افراشته نگاه دارند.
   بهار رجبی نصر آباد
سرپرست مرکز
۹۸/۸/۱۳ 
 
نشانی مطلب در وبگاه مرکز علمی-کاربردی شرکت تعاونی پیشتازان آیین زندگی:
http://cpaz.ir/find.php?item=1.82.1742.fa
برگشت به اصل مطلب